| NicuS a întrebat:

Poate ma ajutati si pe mine cu un raspuns. Cand vorbesc simt o greutate in maxilare, ceea ce ma face sa ma enervez si sa incetez sa vorbesc. Faptul asta imi afecteaza relatiile cu cei din jur, fiindca toti cred ca nu vreau sai bag in seama si nu vreau sa vorbesc cu dansii.Nu am avut niciodata probleme de vorbire sau ceva asemanator, dar in ultimul an faptul asta devine tot mai accentuat. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Du-te la medic sa vezi ce problema ai.