| Mystyco a întrebat:

Buna ziua TPU! ....De cateva zile am o tuse seaca tot iau bromhexin si nu imi trece deloc insa de vreo 2 zile atunci cand tusesc simt o intepatura puternica in partea dreapta a spatelui iar acum recent durerea acea persista chiar si cand numai tusesc ce ar trebui sa fac? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mergi la medic!

| Mystyco explică (pentru luiza):

La asta m-am gandit si eu dar ce este pot cumpara vreun mendicament?