| Adix232 a întrebat:

Unde pot gasi si eu paine de secara, nefeliata?!?! La magazinele de la coltu' strazii se gaseste numai paine de secara feliata care contine numai prostii in ea... Fundaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carmaw a răspuns:

Ia ti o masina de preparat piine de la LIDLmarca SILVERCREST
E f buna, simplu de preparat iti faci tu ce vrei(chiar si aluat pizza, baghete, prajituri)

2 răspunsuri:
| BiancaaaO a răspuns:

laughing) painea de secara feliata e aceeasi paine de secara nefeliata, doar ca feliata laughing logic nu? si cea nefeliata are la fel de multe prostii in ea :p

| Adix232 explică:

Ma refeream ca cea feliata si ambalata in pungi, contine multe e-uri, deoarece are un termen de expirare foarte mare... ma gandeam ca cea nefeliata, e la fel ca painea alba care o consuma majoritatea si nu contine nici-un fel de E-uri.