| Jigokunokishi a întrebat:

zilele atea am fost la un festival si ieri dimineata m-am trezit cu un senzatie in gat ca si cum as avea ceva acolo. Am tot horcait si am incercat sa scuip, dar a ramas aceeasi senzatie. E ca si cum as avea un nod sau ceva in interior si de cate ori inghit il simt. De doua zile tot simt asta si ma cam deranjeaza. Se poate sa fie durere in gat, ceva rosu in gat si acesta sa provoace senzatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la gâtul tău, fă o vizită unui medic ORL-ist. Baftă!