| DianaGeorgiana1234 a întrebat:

Bunaaa, am o problema, am facut amor neprotejat pe 15 noiembrie, iar în timpul actului sexual ma dureau foarte rau ovarele, poate fii vorba de o raceala pentru ca îmi intarzie si menstruatia... deja este a - 10 - a zi de întârziere, am facut si un test de sarcina și este negativ... si ma dor ovarele, rinichii si sânii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ia aspirina gastrorezistenta

| Teo29 a răspuns:

1. Nu mai fa ``amor neprotejat`` daca nu iti doresti inca o sarcina.

Mergi la ginecolog, s-ar putea sa fie vorba ori de o infectie urinara ori de o boala cu transmitere sexuala.

| Madalina1837 a răspuns:

Păi bine mergeți la consult ginecologic, acolo va poate spune exact ce aveti si sa va dea si tratament. Multa sanatatehappy