| luiza42 a întrebat:

Bunna TPU! Matusa Mea in varsta de 30 de ani A visat-o pe mama sa Iar Mama ei este decedata de 4 ani! Visul Era cam asa: Plecasera Cu o Verisoara de a ei cu ginerele decedatei! Matusa Mea este despartita de el de aproape 2 ani si plecasera sa il ia de la spital pe o ruda a decedatei! Ce semnificatie are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Visurile sunt amintiri si imagini vazute in realitate care se reproduc cand ii vine in chef creierului fara nici un rost in realitate.

| ombladon a răspuns:

Inseamna ca o sa mai ninga 0 saptamana laughing

| radugabi2000 a răspuns:

Nu stiu dar nu cred ca este ceva de bine oricum cand eu visez ceva in realitate este opusul visului meu

| Dunita94 a răspuns:

Dupa parerea mea aceasta ar insemna ca sotul matusii tale poate sa pateasca ceva! Sau Doamne fereste sa decedeze!