| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa in Germania o pereche de lentile de contact? Adica nu lentile ca sa vezi clar cu ele ca si cu ochelarii de vedere, ci lentile dinalea care iti schimba culoarea ochilor.

Răspuns Câştigător
| Leptosome a răspuns:

Pai in general o pereche buna costa cateva milioane. Ceva pana in 40 euro cred ca gasesti la un magazin de specialitate.

1 răspuns:
| nicols a răspuns:

Hey Picaso, O pereche de lentile de contact colorate este in jur de 90 lei pe site-ul www.medlens.ro, de la noi din tara. Daca e le poti comanda aici si poti cere livrare unde stai tu, decat sa dai cateva milioane acolo. Zic ca este cea mai convenabila metoda. Sper sa iti fie de folos informatia!