| UmbraDeVulpe a întrebat:

Cam cat e de mare probabilitatea ca sa nu isi faca efectul niste creme cu care ma dau la penis din cauza ca e inrosit si uscat daca folosesc de mai multe ori acelasi prosop fara sa il spal? Ca cica dupa un tratament de asta cu creme din astea pe care le pui la penis trebuie doar prosoape curate si spalate sa folosesti si nu prosoape care s au folosit de mai multe ori fara sa fie spalate, oare chiar trebuie facut asa sau?... Ca na, nu prea cred ca as putea acum sa tot spal asa de des... Si sa folosesc numai prosop proaspat spalat de fiecare data dupa ce am spalat penisul ca sa il dau cu crema... Sau nu trebuie asa des sa spal ca e destul de mica probabilitatea sa nu isi faca efectul cremele? Si daca e destul de mare atunci oare e ok sa folosesc ceva servetele de la magazin? Si de fiecare data dupa ce am spalat penisul ca sa il dau cu crema sa il sterg cu un servetel de asta? Sau cum sa fac? Pentru ca chiar nu cred ca as putea acum sa tot stau sa spal prosoape... Sau chiar daca spune ca trebuie sa te stergi numai cu prosoape care abia au fost spalate pot linistit sa ma sterg si cu prosoape care s au folosit de mai multe ori daca doar eu le am folosit ca e destul de mica probabilitatea sa nu isi faca efectul cremele astea care le folosesc acum pentru penis?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai un prosop are 4 colturi, da? Foloseste fiecare sfer cu mare grija si atentie. Il speli dupa 4 utilizari, nu dupa una.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Servetele umede pentru bebelusi.