| KissPisy99 a întrebat:

Cam de o saptamana ...in burta mea horcaie ceva si am gaze... ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poti sa ai gastrita.Ar trebui sa mergi la doctor, si sa faci tratament pentru ca aceasta netratata, poate sa se agraveze.Pentru balonare eu am luat espumisa. Poti sa incerci si tu sa iei cateva sa vezi daca iti face bine.

| Ralucutza a răspuns:

Balonare. Probleme cu tranzitul intestinal

| Lynna a răspuns:

Poate ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine.