| TreiSurori a întrebat:

Cand fac treaba mare si apoi ma sterg ma ustura putin si curge ft putin sange, de la ce poate fii?
(nu fac sex anal, nu imping atunci cand o fac)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Hemorzon unguent sau Hemosan crema.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
cred ca ai inceput de hemoroizi.
http://hemostop.ro/......hemoroizi/
ar fi bine sa consulti medicul de familie
O seara buna:)

| darrio2007 a răspuns:

Ai niste mici hemoroizi.Te constipi cred.Mai multe lichide.

| TreiSurori explică (pentru darrio2007):

Creme/pastile ceva?

| darrio2007 a răspuns (pentru TreiSurori):

Hemorzon unguent sau Hemosan crema.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fost constipată, si din cauza aceea ai o rană acolo la fund, si te doare cind te stergi, după scaun spala te dai cu cremă specială de la farmacie, si in 2 3 zile te vindeci.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Nu trebuie sa impingi ca sa ti se intample asta.Am patit exact ca tine.Bleach.Cand fecala este prea groasa si iese din orificiul anal, se exercita presiuni, pentru ca orificiul este mult mai mic decat grosimea ei, si presiunea determina curgerea catorva picaturi de sange.Bleach.Gretos,stiu.Dar dupa asta mi-am revenit.La usturat, probabil este o infectie ceva. Spala-te minim de 3 ori pe zi in zona infectatahee hee.
P:S:Nu-s doctor.big grin Acesta este doar un sfat ce trebuie tratat ca atare.

| ARTHUR8033 a răspuns:

Bre esti gretoasa de acuma, maine poimaine ce ai sa vii sa intrebi aici? Cum sa-ti stergi mucii? Nu crezi ca unele chestii sunt intime si nu trebuie spuse asa la toata lumea pe un site? Tu suferi cu capul si ai dubla personalitate, ca exemplu cu cateva intrebari in urma spuneai ca ai peste 20, pe urma ca ai 18 ca ai prieten si nu vrea oral, pe urma ca ai si i-ai facut si l-ai zgariat( chiar trebuie sa ne spui la toti ce faci tu? suferi de nebagare in seama?). Dupa cateva zile sufereai de paranoia ca stai in casa si te apuca tremuriciul cand auzi ca ai de mers pana la magazin.Problema esti tu, mergi la un psiholog sau psihiatrul.

| TreiSurori explică (pentru ARTHUR8033):

Inteleg ca nu citesti toate raspunsurile mele DAR macar te rog, RECITESTE username`ul meu. Nu este pus degeaba happy
Si daca iti este `scarba` sau nu te intereseaza persoana /intrebarile mea/mele atunci ai acolo un buton de block, dai block si atat.
Nu judeca omul daca nu il cunostiwinking
Papa