| Yohanes a întrebat:

De vreo cate-va zile dupa ce fac treaba mare ma ustura putin pielea din jurul feselor, si cand ma sterg am o picatura micuta de sange... Oare sa fie un inceput de hemoroizii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poate fi orice: o fisura anala, hemoroizi, sau o iritatie a mucoasei provocata de o igiena precara.

mira
| mira a răspuns:

Imediat la medicul de familie.

| crazydia a răspuns:

Sati usor daca ti-a mers burta sau ai facut tare asa si mult si te-ai " scremat" cum se zice asa se intampla da te doare faci o baita cu apa calda si gata kiss