| happinesshasnoend a întrebat:

Cand fug ma dor gleznele de la ambele picioare? Care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CeciliaElena27 a răspuns:

Pai cauza ar putea fi faptul ca ai articulatiile obosite. Sau impactul contactului picioarelor cu asfaltul este puternic si se resimte in glezne. Oricum, problema sta in oase si articulatii. Ori sunt prea obosite, ori ai vreo problema medicala, spre exemplu artrita sau reumatism... Cel mai bine ar fi sa intrebi totusi un medic. Numai bine.

3 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Este febra musculara, trece in vreo 2 zile

| Iulianhio a răspuns:

Febra musculara, adica nu ai antrenament, alergi mai rar, si gleznele nu sunt obisnuite, dar totusi ar fi bine sa consulti si un medic.

| 234567890 a răspuns:

Deoarece gleznele tale nu sufera asa ceva adica sa fugi,,