| Adiiitza2000 a întrebat:

Cand inspir cu mana pe nas(apas gaura de la fosele nazale) imi scartaie nasul...stiu ca suna ciudat dar ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Decebalul a răspuns:

Poate fi un exces de mucus. Incearca sa fierbi un ibric de apa mai mult timp, apoi acoperati capul cu un prosop si inhaleaza aburul. Vezi poate iti trece, asa am patit si eu si asa am rezolvat! Sper sa te fi ajutat! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu te îngrijora, nu-i nimic anormal, nu vă mai faceţi giji din toate prostiile.
Te pup!

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Nu-i nimic

| Adiiitza2000 explică:

Nu merge sa dau funda la campionlaughingIi dau la mihai