| yukoidk a întrebat:

Cand ma ridic din pat ma ia o stare de amețeală si imi vine tare sa vomit, iar daca ma pun in pat se mai ameliorează. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mancat ceva care nu ti-a priit. Daca vomiti vei scapa mai repede de ce ai mancat.

| yukoidk explică (pentru darrio2007):

Mi se întâmplă asta de vreo 2 săptămâni. Nu stiu ce am.

| darrio2007 a răspuns (pentru yukoidk):

Ar trebui sa mergi la medic. Pot fi mai multe cauze.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scade tensiunea, i ei pastile de tensiune? Faci efort ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi anemie, lipsa de vitamine /minerale în organism sau alte probleme medicale, ar trebui sa vizitezi un medic nu sa pui întrebări pe TPU dacă ai problema asta de 2 săptămâni. Pe TPU nu sunt medici.

| 1234568807 a răspuns:

De ce nu te duci la doctor?