| anonim_4396 a întrebat:

Când mă trezesc dimineața mă doare tot timpul burta, ce ar putea fi? Și din gat scot un sunet ciudat ca de clopoței.
Ar putea fi reflux esofagian sau bacteria helicobacter pylori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ai pus intrebarea la religie. Asa intrebare, asa raspuns.
In orice caz, du-te la medic. Chiar si daca am fi doctori, de unde vrei sa stim noi ce ai fara sa te consultam?