| MihaitzA31243131 a întrebat:

Cand ma trezesc diminieata incep sa simt o durere la nivelul ochilor, inclusiv pana la sprancene, nu este o durere sacaitoare dar cine poate sa ma ajute sa-mi spuna ce am am luat 2 zile tratament cu IBUPROFEN dar tot ma doare... v-as ruga frumos sa-mi spuneti daca am sinuzita sau ceva de genul...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AliceAne a răspuns:

Cel mai probabil pote fi sinuzita, ibubprfenul nu prea ajuta in cazul asta, ia coldrex si incearca sa-ti faci un ceai si sa stai cu fata deasupra cani dar ai grija sa nu te oparestiwinking. nu te panica ca nici un medicament nu face minuni in 3 secunde happy ai rabdare si nu mai sta in curent :*... insanatosire gravnica

1 răspuns:
| Cartitza a răspuns:

Sigur de la curent (nu electric happy )
ziua leagati un prosop la cap.
Funda?