| laura23 a întrebat:

Care e diferenta dintre acneea chistica su cea rozacee? adica cum arata cea chistica si cum arata cea rozacee?
Tenul meu este foarte ciudat... pe frunte am cateva cossuri cu cap galben pe care le tratez cu mibazon si chiar da rezultate iar pe obraz am niste cosuri care sunt rosii, iesite in afara dar care nu am cap sau ceva de genul acesta arata mai degraba va niste blande insa nu asa de mari. Si nu pot scapa de ele.
Credeti ca tinctura de propolis ar avea vreun rezultat?
pana acum am incercat zineryt, Bioderma sebium Akn, Izotrexin, mai multe produse de la avon, crema naturiste antiacneice si nimic straight face
a incercat cineva tratamentul acesta cu propolis? a dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare acnee vulgara.