| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

Care e mancarea voastra preferata, dar sa fie sanatoasa nu pizza sau altele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ghiveci de legume.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Salata de vinete, zacusca, supa cu galuste!

| shadovv a răspuns:

Cred ca rosii cu branza :X

| Meryem027 a răspuns:

Ciorba, salata de boeuf, salata de rosii.happy

| yoysh a răspuns:

Spaghete sos de rosii.
piept de pui la gratar, cu salata.
ciuperci champignon gatite la aburi

| ChRoM a răspuns:

Aa...lazania cred tongue

| Robert5678 a răspuns:

Spaghete cu un sos fin de smantana sau de smantana si usutori, cu un pic de sunca prajita. Merge foarte bine big grin

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Ciorba de perișoare, salata de boeuf, șnițel din piept de pui cu pesmet, Cartofi prajiti si Salata de vara cu rosii, castraveti, ardei, ceapa si multeee altele.

| missReckless a răspuns:

Paella vegetariană.
(Găseşti şi reţeta pe net.)

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai printre mancarurile mele preferate se numara:
. piureul cu carne de pui sau peste
conserva de peste maruntit sh cu putina lamaie
cartofii prajiti sh hamburgerul pizza big grin. stiu ca trebuia sa zic mancaruri sanatoase. dar nah asta sunt eu love struck
si in general fructele(capsuni mere pere pomelo love struck etc.)

| Mary Marry a răspuns:

Salata de varza laughing
Si multe multe ciuperci laughing Pe bune ador aceste feluri de mancare

| тøхх a răspuns:

Bună!
Păi, cartofii pai. Nu ştiu dacă sunt sănătoşi...
În rest, ciorba de roşii.
Pilaful.
Vinetele cu maioneză.
Salata biof.

| CodRiNitu a răspuns:

Nu stiu daca am o mancare preferata, de genul sanatosaahee hee!

Hamburgarul e cel mai sanatoslaughing Glumeam!

| Gabitsza a răspuns:

Supica

| eu_1628 a răspuns:

Cartofi pai:d

| Amelia_2902 a răspuns:

Salata de rosii si castraveti...laughing