| sanboss a întrebat:

Care este diferenta intre medic oftalmolog PRIMAR si SPECIALIST?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Medicul primar are o vchime mai mare, mai multa experienta si mai multe examene si activitati stiintifice.

| sanboss explică (pentru mira):

Vreun medic oftalmolog in Timisoara cunosti ¿

| express11 a răspuns:

Experienta.

| sanboss explică (pentru express11):

Pai bun si care e number 1

| express11 a răspuns (pentru sanboss):

Specialist.

| sanboss explică (pentru express11):

Sti vreo unu bun in Timisoara ¿ sau na jud timis

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cel primar e mai bun.