| DrAdrianaAlbu a întrebat:

Care este solutia pentru a avea sanatate, bani si timp liber?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihocBogdan a răspuns:

Solutia este sa incepi sa aplici in viata ta ceea ce "noi"(eu si ceilalti oameni care il folosim) numim "Secretul". Daca vei utiliza corespunzator acest "Secret", vei putea obtine mai usor ceea ce iti doresti; vei avea putin de lucru, insa numai la nivel mental.
Uite aici, un punct bun de pornire este chiar filmul "Secretul":
http://www.youtube.com/watch?v=XMdAn5ZIFGY#t=176
Sper ca viata ta sa se schimbe dupa ce vizionezi acest film, pentru ca iti spun din propria experienta ca tot ceea ce este prezentat acolo functioneaza si in realitate.
Sa ai o viata cat mai frumoasa si cat mai fericita!

| DrAdrianaAlbu explică (pentru MihocBogdan):

Imi place raspunsul tau. Si eu ma gandeam la ceva de genu. Am toate cartile care au aparut din seria The Secret si am vazut si fimul. Ma bucur sa vad ca exista si oameni cu capul pe umeri. Declar acest raspuns castigator.

| MihocBogdan a răspuns (pentru DrAdrianaAlbu):

Mersi, ma bucur ca am putut sa te ajut! happy

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

La tinerete ai sanatate, la maturitate ai bani si la batranete ai timp liber dar niciodata pe toate!

| Libelle a răspuns:

Organizare, pasiune si ambitie.

http://dssmile.wordpress.com/

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Echilibru din viată constă mutl!

| Danysan a răspuns:

O minte Sanatoasa!

| Iunona a răspuns:

Sa devii cat mai echilibrat.

| Marcela9Xd a răspuns:

Nu! Este : sport in fiecare zi, fara mancare de la fast-food, mancare sanatoasa.