| orhha a întrebat:

Care stie niste exercitii bune pentru a-ti dezvolta muschii bratelor?
Fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ImGone a răspuns:

Fa in fiecare dimineata flotari si in timpul zilei tractiuni.

7 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Eu ca sa ma dezvolt asa cand nu am ce face, imi umplu o sticla de 2 litri cu apa, apoi stau in pat si fac exercitii, uitanduma la ceva fain la tv, nu mai realizezi ca tu faci acel lucru! Si isi arat roadele! Fa si tu la fel, la inceput va fi cam greu dar pe urma te obisnuiesti!

| LUuuuci a răspuns:

Daca vrei acasa incearca flotari, sau daca ai o bara incearca tractiuni

| 1Q a răspuns:

Flotarile, tractiunile, pivoltarile de pe un brat pe altu, ridicare halterilor, skanderbergul dezvolta bine muchi

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Normal ca ar fi flotarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari multe, si in caz ca esti baiat numele tau nu prea exprima nimic dar daca esti baiat iti poti cumpara niste gantere si faci in fiecare seara cateva serii a cate 20.

| Alina140663 a răspuns:

Flotarile

| CaroleVoicu a răspuns:

Cele mai bune sunt flotarile si tractiunile(te prinzi cu mainile de o bara si te tragi in sus)...eu fac cate 90 in fiecare seara, iar daca vrei si pentru abdomen cele mai bune sunt abdomenele(eu fac tot 90). in 4 luni am slabit 5 kg si am pus miste muschi destul de frumos modelati.acum vreau sa ma duc la sala ca sa imi dezvolt mai mult masa musculara

p. s. nu esti obligat/a sa faci tot atatea cate fac eu, dar trebuie sa le faci zilnic.mult noroc