| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune vitaminte sau el mai eficient mod de a mă îngrășa? Aztăzi m-am cântărit (în spital) și am rămas blocată de numărul pe care mi-l arăta! Am o înățime de 1, 68 m și doar 35 de kilograme!
p. s. funcționa foarte bine cântarul! Acum 8 luni aveam 38 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ell3ny a răspuns:

Buna...sunt consultant nutritionist si te-as putea ajuta daca mi-ai da mai multe detalii...sau am putea vb in particular pe ell3ny_2005 pe messbig grin

4 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Au.Pai iti dai seama ca nici utilizatorii TPU nu se pricep mai bine.La inaltimea ta ar trebui sa ai in jur de 45-50 de kg.Parerea mea e sa vorbesti cu parintii tai si sa iti faci o programare la un nutritionist.Nu trebuie sa iei pastile sau vitamine aiurea... sper ca te-am ajutathappy

| akta a răspuns:

Te-ai cantarit imbracata?

| Laurretta a răspuns (pentru akta):

În blugi și maletă happy

| midget a răspuns:

Eu una iti recomand un control medical... pentru ca daca te bazezi pe ce zice unul, altul s'ar putea sa nu fie bine... fiecare organism functioneaza in felul lui happy