| anonim_4396 a întrebat:

Cântarul electronic arata cu vreo 3-4 kilograme în plus, nu?
Am avut 48 de kg acum o luna, cam așa și acum m-am cântărit la scoala ( imbracata, fără sa îmi fac nevoile ) și mi-a dat 53 de kg. Acum eu nu m-am ingrasat, cel puțin nu se vede pe mine ca m-as fi ingrasat dar acum mâine dimineață o sa mă pun pe cântarul de la dispensar sa văd exact câte kg am.
Sper sa nu fie mai mult de 50... Atunci e naspa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Cantarul electronic arata bine, doar daca are bateria consumata poate sa dea erori, probabil ca te-ai ingrasat putin, in timpul iernii merge.

| anonim_4396 explică (pentru Raducons):

Neh. doctorul mi-a spus ca nu arata bine. Si da, bateria a fost pe moarte.