| albastrica009 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe tigari (cele cu doza mica de nicotina)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Vogue, Virginia, Kiss, dar si Kent 4 sunt usoare.

| Lynnfield a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Pun pariu ca ne minti.

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Lynnfield):

Why?batting eyelashes

| Lynnfield a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Pentru ca asa am zis eu, de-aia.

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Lynnfield):

Sa fi sanatos atunci.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cele slim

| DiamondEyes a răspuns:

De obicei alea slim sunt.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Normal ca alea cu doza mica laughing

| albastrica009 explică (pentru OnuOnulică):

Eu ma refeream la nume.

| Lynnfield a răspuns (pentru OnuOnulică):

Cred ca iti mai trebuie inca o pereche de ochelari pentru a vedea paranteza sau nu sti ce rol are ia acolo?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Lynnfield):

Anunnaki laughing)))))))))))))))))) tu te uiti la tine cum arati? laughing)

| Lynnfield a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sunt mai frumos decat DiamondEyes de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai slabe tigari sint alea fumate deja!
Fumul de tigara se ridica in sus, de unde deducem ca tigarile deja fumate sint mai usoare decit aerul.
De asemenea, o tigara care deja a fost fumata nu mai are ce efect nociv sa aiba (efectul nociv fiind consumat deja), deci se poate spune ca este extrem de light - oricum mult mai light decit o tigara care nu a fost inca fumata.
Totusi daca analizam inca o data cu simt de raspundere intrebarea, ajungem la concluzia ca cele mai slabe tigari sint in mod categoric cele pe care nu le fumezi deloc.De la prietenii fumatori am auzit ca cele mai usoare ar fi Salem Green sau Virginia Slims mentolate (whatever - nu ma pricep).
Dar in mod clar cele mai usoare tigari sint alea pe care nu le fumezi.
Te pup!

| Lynnfield a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu le fumezi ce le poti face, le mananci le tragi pe nas le scuipi le mirosi, omul vrea sa fumeze ceva usor?

| Lynnfield a răspuns:

Incearca sa fumezi lumanari alea sunt cele mai slabe.