| alala_1605 a întrebat:

am 12 ani si folosesc protej slipuri in fiecare zi mai putin in timpu mesntruatiei, vreau sa intreb daca protej slipurile pot expira si ce se intampla la utilzare acestuia(reactii adverse)?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Din cate stiu eu nu expira
si nu se intampla nimic daca porti happy important e sa le schimbi cat mai des happy

| buburuza_7398 a răspuns:

Hm... 12 anisori? Nu prea e bine sa folosesti in fiecare zi pentru ca "ea" mai trebuie sa si respiretongue. Ca orice produs, au si protej splipurile un termen de valabitilate. Daca vei purta un protej expirat probabil ca te vei alege cu vreo iritatie, infectie. pupici

| buburuza_7398 a răspuns:

Valabilitate happy sorry...