| wdexwjmwd a întrebat:

Cat de bune sunt tratamentele fitoterapeutice in ceea ce consta vindecarea bolilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Tie, yoyoion, iti recomand cu caldura niste sedinte la un psihiatru. smug
Iar tie, WQT, iti recomand sa cauti informatii despre raw food diet. Si documentarul "Food matters". Cred ca e mai mult decat graitor.
Multa bafta!

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Fff bune...