| dienutzza77 a întrebat:

Tratamentele de la Secom sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mikilaina a răspuns:

Buna Dienutza,

Suplimentele Secom sunt unele dintre cele mai buna din piata. Acum, trebuie sa recunosc ca au si un pret pe masura, insa calitatea isi spune cuvantul. Singura mea nemultumire legata de aceste suplimente este ca nu reusesc sa le retin numeletongue Pana acum am folosi un produs cu antioxidanti si vitamine pentru par si unchii (cred ca se numea chiat Hair & Nail). Numai bine