| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Cat de periculoasa poate fi confuzia mintala, am facut toate analizele inclusiv EEG, care au iesit bine, am luat tratament, mi.a trecut o perioada dupa care m.a apucat din nou, cat de periculoasa poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul psihiatru pentru tratament, nu lăsa boala să avanseze.
Pa, pa.