| radu999 a întrebat:

Cat de tare moldaminul? Cat este serul 5-10 ml? Cat persista durerea? Ti se invineteste sau nodul? Dau funda rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Astropuf a răspuns:

Pai doare dar nu foarte tare am facut si daca nu incordezi aproape nu o simti nu se fac nici noduri

| Astropuf a răspuns:

Pai doare dar nu foarte tare am facut si daca nu incordezi aproape nu o simti nu se fac nici noduri si cred ca e de 5 ml sau mai putin durerea nu persista mult

bafta

| Astropuf a răspuns:

Aproape de loc daca nu incordezi aproape nu simti si nu se fac noduri cred ca e de 5ml sau mai putin durerea trece in cel mult o ora

| Astropuf a răspuns:

5ml aproape nu doare nu incorda si vei fi bine