| passenger a întrebat:

Cat kilograme slabesc daca timp de o luna mananc in fiecare zi 4 bucatele de brocoli + un pahar de lapte + o jumatate de ora jogging + aerobic (tot cam o jumatate de ora)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Ai grija la inceput nu trebuie sa fie o,, trecere brusca'' la un regim sa-i zicem mult mai diferit, pentru ca iti poate afecta sanatatea. De slabit, vei slabi si oricum vei avea o viata mai activa!
Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Gina1 a răspuns:

In mod sigur o sa te imbolnavesti, il loc sa slabesti...winking

| LaLaLea a răspuns:

Eu spun ca ar fi bine sa mananci mancare mai multa...din piept de pui la gratar si un bol mic de salata la pranz, iar seara un iaurt si un mar, te ajuta mai mult sa slabesti, sunt sanse sa te anemiezi si sa faci nu stiu ce boli posibile

| alecsa921 a răspuns:

Pai cam 5 sau 4 kg

| dropit a răspuns:

Depinde, poti slabi si 10 sau mai mult, dar daca dupa aia incetezi programul, ai multe sanse sa te ingrasi inapoi

| Anamariasms11 a răspuns:

Nu e bine sa te infometezi, ai nevoie de mancare pentru a-ti da energie, eu zic sa urmezi un regim serios pentru ca in felul asta o sa te imbolnavesti sau chiar poti deveni anorexic, iti recomand urmatorul regim (vei slabi garantat fara sa te infometezi):
DIMINEATA:
-ceai sau cafea neindulcita
-jumatate de gref
-1 morcov

PRANZ:
-ciuperci la cuptor
-ton bucati in suc propriu
-humus

Seara:
-1 felie de pepene rosu

+sport vei slabi cam 10 kg

| AndreiPopovici a răspuns:

Depinde