| JMSDH a întrebat:

Cat slabesc daca nu mananc o zi intreaga?
Va rog sa nu imi dati nici un fel de avertizment. Vorbesc doar ipotetic si din pura curiozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cerealaGrana a răspuns:

Crezi ca asta e o metoda de a slabi? Intr-adevar vei slabi. daca nu o sa mananci o zi intreaga, insa nu e bine pentru organismul tau sad. mai bine nu mananci dupa ora 6. sau cel putin ia micul dejun. fara el vei fi un zombi toata ziua

| JMSDH explică (pentru cerealaGrana):

Nu vreau sa tin o cura happy Sunt doar curios.