| pintilie21 a întrebat:

Cat timp se tine faza a treia din dieta dukan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| spi a răspuns:

Etapa 3: Consolidare
Care este durata perioadei de consolidare?
Durata acestei perioade este fixa: exact 10 zile pe kilogram pierdut.
De exemplu daca ai pierdut in primele 2 etape 3 kg etapa a 3 a va dura 30 de zile, daca ai pierdut 5 kg va dura 50 de zile, daca ai pierdut 8 kg va dura 80 de zile..si tot asa.si eu am tinut aceasta dieta si am reusit sa slabesc.bafta.pupici

| pintilie21 explică (pentru spi):

Dar dupa ce ai terminat dieta in fiecare joi mananci numai proteine?