| lllrrrlll a întrebat:

Cate kg credeti ca as slabi intr-o luna daca as manca astfel:
dimineata:un iaurt
pranz:piept de pui sau peste la gratar
seara:un fruct sau legume?
Dau funda! :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoYkAn a răspuns:

Schimba mancarea vb cu maicata sa faca numai mancare naspa cen supe sau cartofi fierti cu usturoi din astea... daca nu si nu..ar mai fi o cale ..liposuctie..dar costa ...bataia insa e mai ieftina sau chiar gratishee hee

4 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Idk,stiu doar ca eu as muri de foame cu asa "dieta".

| BoYkAn a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mergi la aerobic ca mancarea nu are nici o legatura....totul e din psihicwinking

| lllrrrlll explică (pentru BoYkAn):

Fac aerobic si fitness. sportul fara dieta este egal cu 0, cel putin la mine. sunt gurmanda si daca nu imi stabilesc ceva drastic, cad in extrema cealalta si mananc pana imi iese pe nas laughing) si seara, constiincioasa merg la sala oh go on. o sa fac o saptamana de proba sa vad daca pot si daca imi este bine :*

| lllrrrlll explică (pentru BoYkAn):

laughing)) din fericire stau singura. bataia e si ea o solutielaughing))). despre liposuctie ce poti sa imi spui? cam cat costa?smug

| BoYkAn a răspuns (pentru lllrrrlll):

Schimba mancarea vb cu maicata sa faca numai mancare naspa cen supe sau cartofi fierti cu usturoi din astea... daca nu si nu..ar mai fi o cale ..liposuctie..dar costa ...bataia insa e mai ieftina sau chiar gratishee hee