| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Cate kg trebuie sa ai la 10 ani daca ai 1.54?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti inalta pentru varsta ta. Intre 38-47Kg, tinand cont de varsta.

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. In jur de 35. Pa!

| regina a răspuns:

Pai pentru baieti 54happy

| Andy04 a răspuns:

La 10 ani ar trebui sa ai cam 35-40kg cam asa.Dar poti sa ai si 35-45kg.Daca depasesti 45 cred ca ar fi o problema. Funda?

| giuly a răspuns:

15 kg cu tot cu plombe.

| RфZaημtzα a răspuns:

64,cred.

| ionela_7741 a răspuns:

46 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ops big grin Esti baietel big grin

| GoodIntentions a răspuns:

1.54? cam 44 kg sau ceva de genul?

AM funda?

| Ruxiire a răspuns:

Esti in crestere...nu poti sa zici ca trebuie sa ai x kg...

| David2702 a răspuns:

Trebuie sa ai 54 Kg.

| Anonim_3348 a răspuns:

Dupa parerea mea, 44 de kg