| katie03 a întrebat:

Câte kilograme trebuie să am la 1.70m și 14 ani?
Fată

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Can 60.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50-55kg ca esti si tanara. 60kg acolo pe la 30+ ani

| Anonima163333 a răspuns:

Normal si IDEAL ar fi sa ai intre 58 si 63 de kg.

| katie03 explică (pentru Anonima163333):

Multumesc pentru răspuns!

| Xinnicut a răspuns:

Nu prea este ceva exact da sunt medii dupa care poti sa te iei dar de exemplu sora mea are o greutate mare da e extrem de slaba are oase grele, depinde de om iate dupa cata grasime vezi pe corp da nu fo genul de fata uai is grasa ca ai putina burta cand va aud ma doare capu si sora mea.