| ErouL a întrebat:

Cate kilograme trebuie sa ai la 13 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si de inaltimea pe care ai, teoretic un copil de 13 ani ar trebui sa aiba aproximativ 45-50 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Şi ce înălţime ai, nu ai spus ce înălţime ai!
Te pup!

| ErouL explică (pentru anonim_4396):

Am 1.54

| ErouL explică (pentru anonim_4396):

Am 1.54 m...

| ErouL explică:

Am 1.54 m

| mona a răspuns (pentru ErouL):

Maxim 50 kg ar trebui sa ai daca esti baiat