| AvakinAndrei a întrebat:

Cățeaua mea acum are voie să iasă afară. De o săptămână am tot scos o și nu vrea să facă pipi, dar când intru în casă cu ea imediat face pipi.ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

A fost invatata gresit, face pipi acolo unde se simte in siguranta, adica in casa, desi ar fi trebui afara sa faca...

Nu sunt dresor de animale (ci precum nutu camataru sunt dresor de fraieri aici pe TPU, mesaj catre aia care dau ignore fara sa fie barbati, fatalaii de 2 lei!) si nu te pot invata ce sa faci, dar are nevoie sa fie invatata, asta este cert!

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Sa curete cine nu i-a dat voie sa iasa afara.