| pablo_9063 a întrebat:

Am un motanel de 2 ani, care nu a avut probleme de sanatate, dar nici nu a fost scos din casa, si acum l-am invatat sa iasa afara si s-a obisnuit, problema e ca a inceput sa faca pipi cu sange si cred ca este si in calduri, poate ma puteti ajuta si pe mine cu niste raspunsuri si niste sfaturi. La veterinar ma cam feresc sa-l duc pentru ca este cam ingamfat si nu prea lasa pe oricine sa puna mana pe el, mai ales daca este in calduri. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ---koko--- a răspuns:

Nu cred ca este ceva normal la motani din cate stiu eu.Totusi cel mai bine ar fi sa il duci la veterinar la un consult. Daca nu asteapta sa ii treaca caldurile si vezi daca o sa m-ai urineze la fel. Daca da du-te cu el la veterinar.

1 răspuns:
| Roby67 a răspuns:

Daca tu esti sigur ca are sange in pipi, atunci trebuie sa mergi neaparat la veterinar cu el si sa ii faca analizele necesare. Sange in urina nu are absolut nici o legatura cu faptul ca este sau nu in calduri.