| Crash0 a întrebat:

Caut si eu medicamentul Clear Tinnitus? Stie cineva de unde pot face rost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate comanda online ( precomandă ) la linkul :
http://www.naturanoastra.ro/......it-4756361

Toate cele bune.

| PrietenashXD a răspuns:

De la Catena

| Crash0 explică (pentru PrietenashXD):

E un medicamet care sa gaseste mai rar in tara noastra. daca se gasea la Catena crede-ma ca ma duceam demult...mersi!happy

| PrietenashXD a răspuns (pentru Crash0):

Sunt unele farmacii catena care au mai putine medicamente (farmacii mai mici) si unele unde au tot felul de pastile (farmacii mai mari) asa ca depinde cum e acel catena