| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am o problema.
Cam acum 2-3 luni am inceput sa am niste probleme.
N-am nicio idee cum as putea descrie sau ce se intampla dar vreau sa aflu si sa ma vindec.
Cam acum 3 luni a inceput sa ma doara bratul foarte tare. Dar nu ma doare din cauza ca m-am lovit sau ceva. Simt cum ma înțeapă vena si daca stau sa imi ascult pulsul bate foarte tare dar nu isi schimba viteza ci doar bate foarte tare. De cand a început scoala a inceput sa imi bata din ce in ce mai des si din ce in ce mai dureros.
De obicei imi pun mana rece in acea zona in care ma doare si o tin acolo pana se opreste durerea. Imi ia cam un minut sau 2 max.
Ma gandesc cauza acestor dureri este ca am putin fier sau proteine dar n-am nici o idee cauza adevarata.
Va rog sa imi răspundeți cu seriozitate! Sunt disperata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Ai fost la medic? Este singurul in masura sa-ti dea raspunsul corect.

| IceRope a răspuns:

Ești disperată fiindcă nu prea ești luminată la cap. D-aia.
Abia aștept să văd primul bolnav vindecat online de către "specialiștii" TPU.
Mergi la medic.