| LisaJulie a întrebat:

Ce alimente trebuie sa mănânc pentru a avea o circulație mai buna a sângelui și a avea sangele mai sănătos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
Uite niste informații in linkul alaturat,
https://www.doc.ro/......imentatiei

| norisorulpufos a răspuns:

Urzici și zeama de la urzici fierte.
Leurdă adică usturoi sălbatic.