| randy24 a întrebat:

Ce ar trebui sa consum (doar produse naturale - nu medicamente) pentru a mari cantitatea de testosteron din sange? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mircea a răspuns:

Intreaba un nutritionist, poate si un medic endocrinolog

3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Du-te la un endocrinolog si cerei parerea

| littlesunshine a răspuns:

Alterneaza exercitiile fizice cu o alimentatie bogata in zinc ...adica branza, oua, mazare si carne de curcan ...alimente bogate in vitamina B6 banane, cartofi, fasole, carne de pui si ton...proteine si sucuri naturale.
Nu lua alte anabolizante.

| stefanradu a răspuns:

Salut Randy24,
Gasesti mai multe despre testosteron, si cum iti poti creste natural nivelul testosteronului din corp, aici:
http://hunkbody.ro/......ii-fizice/
spor!