| chazzZ a întrebat:

Sunt baiat.
Cum pot mari cantitatea de testosteron din sange. Vreau raspunsuri serioase gen exercitii, feluri de mancare sau alte recomandari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Evita alcoolul/drogurile.

| chazzZ explică (pentru doctorandus):

Eu vroiam niste sfaturi in legatura cu ce sa iau, nu ce sa nu iau, oricum e bine de stiut.
De astea nu ma ating, doar de o bere la 2-4 luni.

| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.getfit.ro/......teron.html

Citeste la : "Metode de marire a nivelului natural de testosteron"