| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac atunci cand sunt pe stop?, ce sa mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 9 PM a răspuns:

Poti manca orice, mai ales ca in perioada aceea nu sunt recomandate diete. Totusi e bine sa consumi cat mai multe fructe si legume.

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nimic deosebit.Ca de obicei. Daca ai senzatii de balonare in perioada aceea, evita alimentele care baloneaza.Nu cred ca e ceva anume ce ai putea manca in acea perioada. thinking

| sensesDelight a răspuns:

Când ești pe stop nu e recomandat un fel special de mâncare sau o dietă anume. Poți să mănânci relaxată orice vrei, nu-ți dereglează cu nimic organismul.