| anonim_4396 a întrebat:

Simt nevoia sa mananc non-stop, mi se face foame mereu chiar daca mananc cat trebuie
De ce? Ce sa fac sa nu mai fie asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Ai fost in contact (familie) cu lume care te-a tot indemnat sa maninci, o lunga perioada din viata ta?

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Cand eram mica parintii mi-au dat o multime de vitamine pentru pofta de mancare si acum simt nevoia de a manca non-stop sau sa "rontaiesc" ceva, dar ma abtin, de dragul corpului meu happy