| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc cand sunt pe stop? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Alimente care contzin fier, calciu si sa consumi lichide suficiente

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ce mananci de obicei.

| kitty_9669 a răspuns:

Poti manca ce vrei/ce mananci tu de obicei, si trebuie sa bei multe lichide si sa mananci fructe si legume, deoarece corpul are nevoie de mult calciu/fier in perioada asta

| Latinmoon a răspuns:

Multe alimente ce contin calciu si fier. Multe lichide.
Mie imi fac foarte bine ceaiuriile si mancaruriile calde! happy

| hhhapciuuu a răspuns:

Multumesc mult

| Cocochannel a răspuns:

Oricehappy