| maradona10 a întrebat:

Ce ar trebui sa manan pentru. a depuni o structura de muschi. sunt slab am 65 kg si 1.75 m. ajutati-ma cu orice si cu exercitii si masa,,,,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Multe proteine in primul rand adica oua si carne, si apoi legume si fructe pentru minerale si vitamine.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ceorba cu de toate legumele si un pic de carne, oua, Duminica un gratar bun, vreo saorma in timpul liber, multe fructe, ca sa pui muschi nu trebuie sa manci ceva special, daca te uiti la Ronnie Coleman crede-ma, el manca ce este disponibil in zona acea, numai daca vr sa slabesti trebuie sa ti vreun regim mai ales ca nu esti la un nivel mai avansat nu iti trebuie cestio ce regim special, parerea mea, aicea depinde si de tipurile somatice, iarasi uni cred in ele alti nu, intra pe culturism.ro daca vr sa citesti, ca sa dau copy paste e urat, chiar daca e cam acelasi lucru cu datul de link happy dar na, eu ti-am zis la inceput ceva ce eu cred ca e bun :d

| Cosmin86 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

"ca sa pui muschi nu trebuie sa manci ceva special" serios?

Mai documenteaza-te inainte sa aberezi

p.s. : da frate link direct, am dat de mii de ori, ce mare chestie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Esti slab?
Unde te vezi tu slab? Cand tu esti foarte bine cu greutatea.
Ai greutatea ideala la aceasta inaltime.
Fii serios, mentine-te asa cum esti.
Nu ai nevoie de niciun slabit, auzi la el slabit...
Te pup!

| Wehes a răspuns:

Deja mananci litere.