| Lightmeup a întrebat:

Ce as putea face sa nu mai mananc seara sau macar sa nu mai mananc asa mult? rolling eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Inlocuieste mancarea cu fructe

4 răspunsuri:
| daniella9805 a răspuns:

Am citit undeva ca apa iti potoleste pofta de mancare.a m inncercat si pot zice ca au dreptate. incearca si u poate functioneaza
te pup:X

| Babydoll_4700 a răspuns:

Intra pe site-uri cu modele sau uita-te pe reviste de moda. Cand vei vedea cum arata tipele alea, iti vei dori sa fii ca una dintre ele si poate ca asa iti va pieri pofta de mancare.

| Crissttina a răspuns:

Pentru asta trebuie sa ai multa vointa si sa urmezi o dieta si putina miscare. poti sa consulti si un nutritionist. este cel mai indicat.

| Lavy_6719 a răspuns:

Se gasesc ceiuri la frmacie daca vrei sa slabesti si daca bei ceai din ala de slabit nu mai ai voie sa manaci dupa ora 7 seara Nu mai stiu exact cum se numeste ceiul dar i putea sa intrebi