| Victoria18 a întrebat:

Ce ati mancat astazi? Fara misto-uri. Vreau sa imi creez o idee despre cat de sanatoasa e alimentatia oamenilor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prima masa: un snitel mic de pui si 2 chiftele
Seara 3 oua ochiuri si 2 chiftele

| BuLaNNNeL a răspuns:

550ml lapte+caco, 240g cartofi copti, 200g macrou afumat.
500 ml lapte, 4 oua ochiuri, 500g paste
diseară probabil niste unt de arahide.

| munteanuionvictor a răspuns:

O ciorbă de cartofi, fasole făcăluită, câteva felii de pâine și o jumătate de gogoașă.

| Nevroza a răspuns:

- Dimineata: Doua sendviciuri cu salam si branza topita + o cafea
- La amiaza: Pilaf de orez cu ficatei si muraturi
-Seara: 2 pungi Popcorn, 2 cipsuri cu paprika si branza si un pahar de bere

| Buzi213 a răspuns:

Mic Dejun: 3 sandwich-uri: unu cu zacusca si doua cu incre
Pranz: Ciorba de Pui, puiul fiind de tara
Seara: Lapte batut cu paine

Răspuns utilizator avertizat
| confiturix a răspuns:

Prima masa: o clatita cu miere;
A doua masa: ciofi cu branza?;
Gustari dea lungul zilei: alune, iaurt cu musli;
Cina: orez cu legume cu o bucatica de carne si salata (de salata);
cantitatea de apa: putin peste 0, 5 litri;
Am mai mancat si latina pe paine de doua zile si nu am mai avut pofta de mancare? Sanatate?!

| zharmas a răspuns:

De dimineata snitele de pui dupa pe la 10 un sandwich de la fast food, la 12 ciorba de rosii, paste si n-am mai mancat cv de atunci.