| galagie a întrebat:

Hey dragii mei! Vin sarbatorile deci vreau sa imi creez singura ceva extra fashion.Imi dati o idee ce sa fac cu o pereche de blugi vechi ca sa arate incredibil de misto?

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Pentru blugi ai putea sa ti rupi, sau sa iti cumperi tinte si sa le asezi in locuri strategice..sauu poti sa iei vopsea textila si sa faci model de galaxy sau sa ii decolorezi sau sa iei vopsea si sa faci in stil ombre 3 feluri etc sunt multe lucruribig grin

| galagie explică (pentru andreeapap):

Foarte buna idee.Asteapta cateva zile si poate iti dau funda.Pup.

1 răspuns: